بازرگانی نیشگاز

نیشــــــ گــــاز

بازرگانی واردات قطعات خودرو

پشتیبانی 24/7

09170013337

شعبه ها

دبی / تهران / شیراز

اطلاعیه ارائه خدمات به مشتریان در طرح “جمعه‌های پاییز” سایپا

دسته بندی مقالات

اطلاعیه ارائه خدمات به مشتریان در طرح “جمعه‌های پاییز” سایپا
137
۱۵ مهر ۱۳۹۹
نیشگاز

اطلاعیه ارائه خدمات به مشتریان در طرح “جمعه‌های پاییز” سایپا

 تعمیرگاه های مرکزی سایپایدک در روزهای جمعه نیز مانند سایر روزهای هفته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ارائه خدمات سرویس‌های دوره‌ای به مشتریان خواهند پرداخت.

مشتریان و مالکان خودروهای سواری گروه سایپا برای استفاده از این خدمات و صرفه‌جویی در زمان خود در طول هفته، می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سایپایدک به نشانی www.saipayadak.org نسبت به دریافت نوبت پذیرش اقدام کنند.

برای اجرای این طرح تعمیرگاه مرکزی شماره یک سایپایدک در خیابان دماوند، بعد از چهارراه تهرانپارس، جنب کیمیدارو خودروهای پراید، تیبا، زانتیا، C5، سراتو، تندر90، مگان، ریچ، برلیانس، چانگان، S300 و ساندرو را پوشش می دهد.

همچنین تعمیرگاه مرکزی شماره 2 سایپایدک به آدرس سه راه آذری به سمت میدان قزوین، جنب ایستگاه اتوبوس به خودروهای پراید، ریو، تیبا، ساینا، چانگان، برلیانس، سایپا 151 و آریو ارائه خدمات خواهند داشت.

خودروهای ماکسیما، مورانو، تیانا، قشقایی، مگان، تندر90، ساندرو و کلئوس می توانند به تعمیرگاه مرکزی شماره 3 در ضلع شمال شرقی میدان آزادی و دارندگان خودروهای سراتو، چانگان، برلیانس نیز به تعمیرگاه مرکزی شماره 4 در کیلومتر 17 جاده مخصوص کرج، دفتر مرکزی شرکت سایپایدک مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع

با ما تماس بگیرید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به بازرگانی نیشــ گــاز می باشد.

www.Nishgaz.com