بازرگانی نیشگاز

نیشــــــ گــــاز

بازرگانی واردات قطعات خودرو

پشتیبانی 24/7

09170013337

شعبه ها

دبی / تهران / شیراز

ایران خودرو به دنا های بورسی لو آپشن واکنش نشان داد

دسته بندی مقالات

ایران خودرو به دنا های بورسی لو آپشن واکنش نشان داد
68
۱۰ بهمن ۱۴۰۱
پیشقدم

ایران خودرو به دنا های بورسی لو آپشن واکنش نشان داد

با تحویل دنا های فروخته شده در بورس کالا، واکنش های بسیار زیادی به این خودرو ها در شبکه های مجازی صورت گرفت. مقامات وزارت صمت با خوشحالی از کاهش قیمت این خودرو به علت عرضه سنگین در بورس می گفتند اما با تحویل این خودرو ها به مشتریان مشحص شد که دنا پلاس های تحویلی به خریداران بورسی، فاقد رینگ آلومینیومی و دارای ترمز عقب کاسه ای هستند و اصولا به خودی خود قیمتی پایین تر از دنا پلاس های فول آپشن موجود در بازار آزاد دارند. با داغ شدن بازار صحبت در مورد این دنا ها، گروه صنعتی ایران خودرو اطلاعیه ای در این خصوص منتشر کرد:
محصولات گروه صنعتی ایران خودرو براساس مشخصه ها و با امکانات مختلفی تولید و عرضه می شود و محصول دنا نیز در چند نوع و مدل به تولید می رسد از جمله دنا پلاس با ترمز دیسکی و رینگ فولادی، فول آپشن با موتور توربوشارژ و … که هر یک دارای کد جداگانه ای در فهرست تولیدات هستند.

این اطلاعیه تاکید می کند، خودروهای دنای بورس کالایی نیز عینا با مشخصات ظاهری، فنی و لیست تجهیزات مطابق با اطلاعیه عرضه به مشتریان تحویل می شود که این مشخصات عینا در اطلاعیه بورس کالا در دسترس قرار دارد.

اطلاعیه ایران خودرو می افزاید، تمامی محصولات براساس مشخصات اعلام شده در زمان ثبت نام به مشتریان واگذار می شود و هیچ گونه حذف آپشن و یا امکاناتی در محصولات صورت نگرفته است.

دناهای عرضه شده در بورس، طبق اطلاعیه دارای رینگ فولادی و ترمز عقب کاسه ای هستند و تولید و‌ تحویل محصول عینا برابر خودروی فروش رفته صورت می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع

با ما تماس بگیرید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به بازرگانی نیشــ گــاز می باشد.

www.Nishgaz.com