بازرگانی نیشگاز

نیشــــــ گــــاز

بازرگانی واردات قطعات خودرو

پشتیبانی 24/7

09170013337

شعبه ها

دبی / تهران / شیراز

رکورد تولید سال 1400 سایپا شکسته شد!

دسته بندی مقالات

رکورد تولید سال 1400 سایپا شکسته شد!
60
۹ بهمن ۱۴۰۱
پیشقدم

رکورد تولید سال 1400 سایپا شکسته شد!

معاون برنامه ریزی جامع تولید سایپا گفت: گروه خودروسازی سایپا در اواخر سال گذشته بر اساس اهداف تعیین شده از سوی مدیرعامل گروه مبنی بر افزایش تولید در سال ١۴٠١، استراتژی خود را بر همین اساس تعیین و تمامی تامین کنندگان و قطعه سازان را مکلف به اجرای آن کرد.
مسعود پروین گفت: این گروه خودروسازی با وجود خروج ٣ محصول پرتیراژ تیبا، تیبا٢ و ساینا از سبد محصولات، توانست در ۴ بهمن ماه سال جاری با تولید 398 هزار و ١١١ دستگاه خودرو از کل تولید سال ١۴٠٠ گروه سایپا با تولید 397 هزار و ٨٠ دستگاه عبور کند.
معاون برنامه ریزی جامع تولید سایپا.webp
او افزود: این رکوردشکنی حاصل برنامه ریزی انجام شده در ابتدای سال جاری و اجرا در سایت های تولیدی و تامین کنندگان و بر اساس اهداف تعریف شده از سوی مدیریت ارشد سازمان صورت پذیرفت و نتیجه آن رکوردشکنی های متعدد طی ماه های گذشته بوده است. معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: در زمان های مختلف طی سال جاری، ٣ سایت تولیدی این گروه خودرو سازی توانست از رکورد تولید سال گذشته عبور کند. در همین رابطه سایت بن رو در ٢ آبان با تولید 23 هزار و ۶٠٠ دستگاه خودرو، سایت سایپا دیزل در ٢٨ آبان با تولید هزار و ١٠۵ دستگاه خودرو و سایت پارس خودرو در ٨ دی ماه با تولید 103 هزارو ١۵٩ دستگاه خودرو توانستند رکورد کل سال گذشته خود را بشکنند.
او افزود: علاوه بر این گروه خودروسازی در ۶ آذرماه سال جاری توانسته با تولید 20 هزار و ٨۶٩ دستگاه شاهین، از رکورد تولید این محصول استراتژیک نیز عبور کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع

با ما تماس بگیرید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به بازرگانی نیشــ گــاز می باشد.

www.Nishgaz.com