بازرگانی نیشگاز

نیشــــــ گــــاز

بازرگانی واردات قطعات خودرو

پشتیبانی 24/7

09170013337

شعبه ها

دبی / تهران / شیراز

شروع فاز اجرایی تولید مشترک خودرو توسط ایران و چین

دسته بندی مقالات

شروع فاز اجرایی تولید مشترک خودرو توسط ایران و چین
44
۱ اسفند ۱۴۰۱
پیشقدم

شروع فاز اجرایی تولید مشترک خودرو توسط ایران و چین

چندی پیش ابراهیم رئیسی با سفر به چین درباره جنبه های مختلف همکاری با مقامات این کشور گفتگو کرد. اکنون رئیس سازمان توسعه تجارت با توجه به ننتایج سفر اخیر رئیس جمهور به چین درباره دستاورد های این سفر صحبت کرد و گفت توافقات و قرارداد های این سفر طی دو ماه آینده وارد مرحله اجرایی شده و اثرات مثبت آن در اقتصاد کشور بروز خواهد یافت.
رئیس سازمان توسعه تجارت با اشاره به اینکه یکی از موضوعات این توافق‌ها، ارتقای کیفیت موتور و تجهیزات خودرو با همکاری مشترک برندهای بزرگ و بروز چینی است، گفت: در خصوص تولید مشترک خودرو با شرکت‌های چینی قرار بر آن شد تا دو ماه آینده شرکت‌های خودروساز داخلی و چینی برنامه‌ریزی جامع و مشخصی را انجام دهند و فرایند همکاری تولید مشترک خودرو در ایران را طراحی کنند؛ بنابراین در آینده‌ای نزدیک می‌توانیم محصولات باکیفیت و دارای فناوری بالا را در کشور مورد استفاده قرار دهیم.
وی افزود: بخش عمده‌ای از توافقات خودرویی وارد فاز اجرایی شده‌اند؛ اما از آنجایی‌که این توافقات محرمانه هستند و این مذاکرات و توافقات توسط غربی‌ها رصد می‌شد، تأکید بر آن است که مفاد این توافقات محرمانه باشند تا فرایندهای آن وارد فاز اجرایی شده و مردم تا چهار ماه آینده آثار آن را مشاهده کنند. پیمان پاک ادامه داد: تلاش غربی‌ها بر این است که هرجایی ایران ورود پیدا می‌کند، می‌خواهند با تهدید و ایجاد مشکل برای شرکت‌ها فضای تحرک بین‌الملل ایران را ببندند؛ لذا باید هوشمندانه عملکرد تا دستاوردهای این سفر به‌خوبی خود را نشان دهند. وقتی این دستاوردها به بار نشست آنگاه می‌توان جزئیات آن را گزارش داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی سریع

با ما تماس بگیرید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به بازرگانی نیشــ گــاز می باشد.

www.Nishgaz.com